Уже понад 20 років ми працюємо для Вас

Наша історія

Наша агенція працює на ринку Вінниці та області більше 20 років. І з 2017 року ми горді бути офіційними представниками надійного українського туристичного оператора Join Up.

Менеджери Join Up to travel Вінниця – професіонали, віддані своїй справі. Ми постійно навчаємося рекламних турах, на семінарах та навіть під час відпусток не забуваємо про любих туристів та знаходимо місця, які будуть для вас цікавими.

Щиро раді бачити кожного з вас у наших офісах. Оформити відпочинок вашої мрії – наша мета.

Чекаємо на вас!
КОНТАКТИ
ВИКЕНД ТУРИ

Екскурсійні тури

відкривають для Вас

нові горизонти і міста

Спасибі велике за подаровані емоції! Команда агентства залучена в процес підбору туру, розповли про всі нюанси і підводні камені.

Дмитро Федорець

Індія

Хочу висловити подяку за організацію нашої подорожі. Приємно мати справу з професіоналами: виповнили всі наші побажання, завжди були на зв’язку.

Сім’я Вербицьких

Домінікана

Дуже вдячна співробітнику турагентства Марії за підбір туру. Готель Hilton Resort у Туреччині дуже гідний. Я задоволена відпочинком.

Наталья Коломиец

Туреччина

Наші переваги

Звернувшись до нас, Ви отримуєте повну підтримку, починаючи від підбору туру і закінчуючи радою про те, що взяти з собою в подорож. Ми турбуємось про Вашу безпеку та протягом всієї вашої подорожі і допомагаємо в будь-яких ситуаціях.

У нас найкращі та найвигідніші ціни на тури, а величезний вибір напрямків не залишить байдужим навіть завзятого туриста. Ми надаємо клієнтам великий та різноманітний вибір, будь то скромний політ економ-класу або ж розкішний бізнес-клас.

Хороших партнерів за кордоном фірма шукає роками, і в результаті з нами залишаються тільки найкращі та найнадійніші партнери. За кілька років досвіду в туризмі, фахівці нашого турагентства отримали значну кількість надійних партнерів.

Наші офіси