Харчування в готелях

Всі види харчування в готелях позначаються латинськими літерами (BB, HB, FB) – такі скорочення можна виявити і в описі туру, і в каталозі, де представлені готелі.

Харчування ВВ (Bed & Breakfast) ВВ означає, що в готелі ви отримаєте тільки сніданок. Зазвичай, такий варіант пропонується для екскурсійних турів або бізнес-поїздок.

Харчування НВ (Нalf-Board) HB – напівпансіон, тобто сніданок і вечеря найбільш популярний вид харчування практично на всіх курортах, за винятком Туреччини, що полюбляє «включати все». Сніданок в цьому випадку зазвичай традиційний «шведський стіл», вечеря може бути і «шведським столом» і салат-баром з деяким вибором гарячих страв згідно меню. Будь-які напої в цьому випадку платні.

Харчування FB (Full-Board) FB це повний пансіон, «триразове харчування». Обід, як і вечеря, в цьому випадку може бути і «шведським столом» і обслуговуванням по меню, але в будь-якому випадку напої вдень і ввечері знову оплачуються окремо.

Система AL (All Inclusive) «все включено» – улюблена розвага на турецьких курортах, в інших країнах поширене набагато рідше. У недорогих готелях 2 * — 3 * передбачає звичайне триразове харчування зі стандартним вибором страв (скажімо, ввечері це 2-3 види супу, 3 види другого) і 1-2 бару, безкоштовно «відпускають» протягом дня чай-каву, мінеральну воду, колу і місцеві спиртні напої.

Всі інші види All Inclusive, пропоновані турецькими готелями під назвою «Ультра», «Максимум», «Імперіал» і т.д. представляють практично цілодобове харчування (і випивання в тому числі і імпортного спиртного). Туристи можуть протягом дня відвідати послідовно два сніданки, обід, «чайний» полуденок, вечерю і «пізній суп» після дискотеки, а в перервах ласувати сендвічами, піццою, морозивом та солодощами. Розмаїтість і вибір страв тут часто перевищують розумні межі, якість відмінна тим більше що в кращих готелях багато страв готуються безпосередньо при вас.

Leave a comment

один − один =